Turniej organizowany przez LZS „Żubry” Smarchowice z udziałem Żaków B

Podopieczni trener Moniki Latańskiej wzięli udział w turnieju, który odbył się w Wołczynie. Trener Agnieszka Pielichowska, która prowadziła drużynę z rocznika 2012 w turnieju w zastępstwie była była pod dużym wrażeniem postawy i determinacji drużyny w zawodach oraz dopingu jaki swoim dzieciom zaserwowali rodzice!

W całym turnieju mogliśmy oglądać walkę na boisku  i przede wszystkim piękne akcje oraz rewelacyjne gole. Chciałam pogratulować  postawy naszych wspaniałych adeptów i rodziców, którzy dopingowali naszych super piłkarzy podczas każdego meczu. W szczególności ogromne brawa należą się Igorowi Zielińskiemu za postawę, która zaowocowała zdobyciem tytułu najlepszego bramkarza turnieju i Dawidowi Hepnerowi za tytuł skutecznego strzelca w drużynie. Brawo – podsumowała trener Agnieszka Pielichowska, która prowadziła zespół w zastępstwie trener Moniki Latańskiej. 

Skład MKS Funball Kluczbork Żaki B: Igor Zieliński, Krzysztof Niejadlik, Oscar Prochota, Damian Radlok, Dawid Hepner, Jakub Juszczak, Filip Mączka, Franek Pycia, Miłosz Kożuchowski, Kamil Kulessa.
Bramki: Dawid Hepner (siedem), Oskar Prochota (trzy), Miłosz Kożuchowski (dwie).

Dodaj komentarz