Turniej 4 bramki

O turnieju 4 bramki

Turniej inteligencji piłkarskiej na 4 bramki skierowany jest do dzieci (chłopców i dziewczynek) w wieku 5-14 lat z powiatu kluczborskiego i namysłowskiego. Turniej polegać będzie na rozgrywaniu meczów piłki nożnej przez zespoły 4-osobowe, broniąc na wyznaczonym boisku dwóch bramek i dążąc do zdobycia goli do dwóch innych. Ten wyjątkowy turniej ma na celu rozwinięcie inteligencji oraz kreatywności podczas gry w piłkę nożną. Zawody odbędą się w dniach 2-3 września na terenie Kampusu Stobrawa przy ul. Sportowej 7 w Kluczborku.

Turniej organizowany przez Stowarzyszenie AP Funball dzięki uznaniu mieszkańców powiatu kluczborskiego i namysłowskiego, którzy oddając największą ilość głosów w programie TESCO „Decydujesz, pomagamy” wybrali propozycję naszego stowarzyszenia jako najlepszą.

– Bardzo dziękujemy zarządowi firmy Tesco za organizację programu, który wspiera lokalne inicjatywy. Chciałbym serdecznie podziękować jeszcze raz wszystkim, którzy oddali głos na nasz projekt i jednocześnie pragnę zachęcić kluby i szkoły z powiatu kluczborskiego i namysłowskiego do uczestnictwa w zawodach – mówi Karol Bortnik, założyciel AP Funball.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w turnieju należy zapoznać się z regulaminem zawodów (dostępny tutaj). Zespół zgłasza opiekun poprzez wysłanie maila wraz z listą uczestników (dostępna tutaj) na adres: turniejczterybramki@gmail.com

Zgoda rodziców na udział dziecka (dostępna tutaj) – należy ją wydrukować, podpisać czytelnie i dostarczyć do opiekuna grupy. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie do dnia 26 sierpnia 2017 r. (liczy się data wpłynięcia maila).

Turnieje będą odbywać się w następujących kategoriach wiekowych

  • rocznik 2012-2011
  • rocznik 2010-2009
  • rocznik 2008-2007
  • rocznik 2006-2005
  • rocznik 2004-2003

plakat A3