Referencje

rafal_augustyniak500x600

Rafał Augustyniak

Prowadzona przez trenera Karola Bortnika akademia piłkarska FUNBALL pozwala już najmłodszym adeptom zacząć swoją przygodę z piłka, co jest niezwykle ważne w dalszym rozwoju piłkarskim. Szkolenie młodzieży jest na dużo wyższym poziomie niż kilka lat temu, dlatego warto zacząć już dziś.

Z Trenerem Karolem miałem przyjemność współpracować w Widzewie, widać było pełen profesjonalizm i niezwykłą pasję w jego pracy. Polecam serdecznie!

Rafał Augustyniak – były zawodnik Widzewa Łódź i Jagiellonii Białystok. Obecnie gracz Pogoni Siedlce występujący na pozycji obrońcy.

luty 2016 r.

MariuszRybicki500x600

Mariusz Rybicki

Szkolenie już od najmłodszego jest najbardziej istotne, im wcześniej się zacznie tym lepiej. W przeciwnym razie, później wychodzą braki w wyszkoleniu zarówno technicznym jak i taktycznym, które wpływają na rozwój zawodnika.

Trener Karol Bortnik to jeden z najlepszych trenerów z jakim pracowałem, nie tylko dysponuje dużą wiedzą czysto piłkarska, ale jest także bardzo ambitny i zawsze wspiera zawodników nie tylko na boisku ale i poza nim.

Mariusz Rybicki – Młodzieżowy Reprezentant Polski do lat 20. Były zawodnik Widzewa Łódź, a obecnie Pogoni Siedlce.

Listopad 2015 r.

Piotr Mrozinski500x600

Piotr Mroziński

Dzieci powinny korzystać z treningu w akademiach piłkarskich, ponieważ od najmłodszych lat mają możliwość zdobywania wiedzy od profesjonalnych trenerów. Jednym z nich jest Karol Bortnik – założyciel Akademii Piłkarskiej Funball, z którym miałem przyjemność pracować w Widzewie Łódź.

Moją uwagę zwrócił swoim profesjonalnym podejściem oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Uważam, że jest to osoba od której można się wiele nauczyć zarówno pod względem piłkarskim jak i mentalnym.

Piotr Mroziński – Młodzieżowy reprezentant Polski w kategoriach od U15 do U20. W kadrze rozegrał blisko 70 meczów. Zdobył jednego gola. Były piłkarz Widzewa Łódź. Obecnie zawodnik Wisły Płock.

Październik 2015 r.

Michal Jonczyk400x600

Michał Jończyk

Jako ojciec oraz osoba związana z piłką nożną, liczę że mój syn pójdzie w ślady swojego taty. Z nadzieją będę oczekiwał na powstanie w okolicy szkółki piłkarskiej podobnej do nowo powstałej profesjonalnej akademii piłkarskiej FunBall!

Założona przez Karola Bortnika, z którym miałem przyjemność pracować w Widzewie Łódź, akademia łączy trening piłkarski, trening motoryczny oraz trening mentalny, koncentrując się na rozwoju kompleksowym.

Trzymam kciuki za powodzenie projektu!

Wrzesień 2015 r.

MichalGlanowski500x700

Michał Glanowski

Uważam, że rodzice powinni skorzystać z możliwości wysłania swoich dzieci na treningi w szkółkach piłkarskich. Dzięki temu dzieci będą mogły od najmłodszych lat rozwijać swoje umiejętności typowo piłkarskie jak technika, motoryka czy rywalizacja sportowa. Kształtowanie charakteru pod nadzorem profesjonalnych trenerów to dodatkowy atut. Warto dać dziecku taką szansę.

Polecam Akademię Piłkarską Funball prowadzoną przez trenera Karola Bortnik. Trenera o bardzo dużej wiedzy i profesjonalnym podejściu.

Michał Glanowski – obecnie zawodnik GKS Tychy, wcześniej gracz m.in. MKS-u Kluczbork czy Stomilu Olsztyn.

Wrzesień 2015 r.

alex_bruno720x600

Alex Bruno

Dzieci powinny marzyć o byciu wielkim sportowcem każdego dnia. Regularnie ćwiczyć, by stawać się lepszym. Cieszyć się każdą minutą treningu! Wychowanie w akademii piłkarskiej to nauka wielu wartości, które są ważne w życiu. Życzę wszystkim dzieciom, trenującym w akademii piłkarskiej Funball Karola Bortnik samych sukcesów.

Alex Bruno, Brazylijczyk, były zawodnik Widzewa Łódź, obecnie piłkarz Zimbru Kiszyniow, wielokrotnego Mistrza Mołdawii.

Listopad 2015 r.

jorge_codeiro_karol_bortnik_kluczbork_funball

Jorge Cordeiro

Ze stażu w Benfice Lizbona mogę powiedzieć o Karolu Bortnik, że jest trenerem o bardzo dużej wiedzy, który skupia się na rozwoju zawodnika, zawsze zadając pytania, aby zrozumieć lepiej co należy zrobić, żeby codziennie podnosić poziom gracza. Poza tym, że jest bardzo profesjonalnym trenerem jest wspaniałą osobą, którą teraz uważam za przyjaciela.

Jorge Cordeiro – były zawodnik Benfiki Lizbona w czasach, gdy trenerem był Jose Mourinho. Obecnie trener techniki w akademii tego klubu.