Wesprzyj 1.5% podatku MKS Funball Kluczbork!

Przed nami czas rozliczeń podatkowych za rok 2022, a to doskonała okazja, by wesprzeć rozwój naszej akademii! Możesz przeznaczyć swój 1.5% podatku na organizację pożytku publicznego, do których należy stowarzyszenie Akademia Piłkarska Funball. Od 2015 roku zaszczepiamy wśród młodych mieszkańców Kluczborka i okolic miłość do piłki nożnej, jednocześnie ucząc ich współpracy, organizacji, zaangażowania oraz wielu zasad, które pomagają im kształtować swój charakter. Od lat obserwujemy jak w naszej akademii rodzą się pierwsze przyjaźnie, które zostają z naszymi adeptami na lata. 

Założycielem akademii jest trener ze sztabu Pierwszej Reprezentacji Polski – Karol Bortnik. Nasze Stowarzyszenie pomaga wielu ludziom, biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych. Akademia ma na celu przede wszystkim wychować wartościowych ludzi, a jeśli przy okazji nasi wychowankowie zagrają na profesjonalnym poziomie piłkarskim w przyszłości – będzie to podwójny sukces. Obecnie rozwijamy czternaście grup szkoleniowych, które dzielą się na: Przedszkolaki A i B, Skrzaty A i B, Żaki A,B i C, Orliki A, B i C, Młodziki A, B i C oraz Grupa Bramkarska.

Na zajęcia do  akademii uczęszcza ponad 200 dzieci, a trenuje ich trzynastu wykwalifikowanych z wielką pasją do futbolu trenerów. Akademia posiada Zielony Certyfikat Szkółek Piłkarskich nadany przez Polski Związek Piłki Nożnej. Nasze drużyny występują w rozgrywkach OZPN oraz PZPN. Wielu naszych zawodników wzmacnia reprezentację Opolszczyzny. Drużyny akademii wielokrotnie występowały w finałach Wojewódzkich Turnieju Tymbark z Podwórka na Stadion, Nasze Orliki wygrały turniej Klubowych Mistrzostw Opolszczyzny w Namysłowie w 2021. Bierzemy udział w turniejach krajowych pokazując się z jak najlepszej strony wielokrotnie zajmując czołowe miejsca. Trenerzy naszej akademii stale się dokształcają poprzez udział w kursach trenerskich, szkoleniach oraz stażach.

Nasza akademia w pełni utrzymywana jest ze składek członkowskich oraz dofinansowań, toteż chcąc stale podnosić wysoki poziom szkolenia (infrastruktura, transport, sprzęt sportowy, przybory treningowe, turnieje, obozy/półkolonie, wycieczki, eventy czy festyny piłkarskie, kursy/staże/szkolenia dla trenerów)  – ciągle zabiegamy o dodatkowe środki, dlatego z całego serca bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie dla dzieci i trenerów naszej akademii, bo TYLKO RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Jak wesprzeć Naszą Akademię? 1.5% podatkiem? To bardzo proste!
Wystarczy wypełnić PIT wpisując nr KRS „0000457030” oraz podając w rubryce cel szczegółowy dopisek „MKS Funball Kluczbork” (1036).
Kliknij i wesprzyj naszą akademię!

 

Dodaj komentarz