Podsumowanie roku 2023: Dziękujemy i działamy dalej!

Rok 2023 dla minął w poczuciu satysfakcji z pracy jaką z naszymi adeptami wykonujemy na co dzień. Nigdy jednak nie popadamy w hurraoptymizm. Wraz ze sztabem podczas cyklicznych, comiesięcznych spotkań analizujemy to co mogliśmy zrobić lepiej, wyciągaliśmy wnioski i staraliśmy się poprawiać. Zawsze do przodu pcha nas chęć nieustannego rozwoju. Zawsze z myślą o poprawie osiągnięć sportowych naszych adeptów oraz budowy w nich wartościowych postaw, którymi będą kierować się w swoim życiu.

Szkolenie młodych adeptów piłki nożnej to pasja, zaufanie, współpraca, ciężka praca, przyjaźń. W mijającym roku zaufało nam ponad 200 zawodniczek i zawodników w wieku 3 – 12 lat. Byliśmy obecni na wielu turniejach, braliśmy udział w różnego rodzaju rozgrywkach organizowanych przez PZPN, OZPN. Dwie nasze drużyny rozgrywały mecze w Opolskiej Lidze Młodzika, gdzie jedna wywalczyła awans na wyższy szczebel. Akademia uczestniczy w Certyfikacji PZPN i jest posiadaczem Zielonej Gwiazdki. Poza tym wielu Naszych Zawodników jest powoływanych do Reprezentacji Opolszczyzny z czego jesteśmy bardzo dumni.
W naszej akademii odbywają się staże trenerskie, trenerów ubiegających się o licencje UEFA C. Nasi Trenerzy również uczestniczą w szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje. W 2023 roku członkowie naszego sztabu odbyli staż w Lechu Poznań.

Piękny czas spędzony z zawodniczkami i zawodnikami podczas meczów i treningów nie byłby możliwy bez Rodziców Dzieci, naszych Partnerów czy instytucji, z którymi mamy przyjemność współpracować. W tym miejscu chcemy bardzo podziękować Rodzicom za zaufanie podczas wyboru MKS Funball Kluczbork. Robiliśmy i będziemy robić wszystko, aby dziecko wracało do domu radosne i uśmiechnięte, pełne motywacji do dalszej pracy. Być może stanie się Piłkarką, Piłkarzem na miarę Reprezentacji Polski, a na pewno  wartościowym Człowiekiem.

Dziękujemy również Wszystkim Naszym Dzieciom – za ich radość z gry w piłkę nożną w Naszej Akademii oraz za ciągłą chęć podnoszenia swoich umiejętności.

Dziękujemy Wszystkim z naszego partnerskiego klubu MKS Kluczbork za bardzo dobrą współpracę i dalszy możliwy rozwój naszych podopiecznych. Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu oraz Panu Marszałkowi Województwa Opolskiego, Samorządowi Województwa Opolskiego za wsparcie i zaufanie, kolejne dofinansowania z projektów „Trenuj i graj z AP Funball”, oraz „Doposażenie Stowarzyszenia w niezbędny sprzęt potrzebny do realizacji zadań”. Dzięki czemu mogliśmy zakupić sprzęt sportowy i szkoleniowy oraz zorganizować turnieje piłkarskie.

Dziękujemy Starostwu oraz Panu Staroście Kluczborskiemu za wsparcie i zaufanie. Dofinansowanie z projektu „Funball stawia na sport” dzięki któremu zakupiliśmy dodatkowy sprzęt treningowy i szkoleniowy oraz zorganizowaliśmy turniej piłkarski.

Dziękujemy Urzędowi Miasta, Panom Burmistrzom Miasta Kluczbork, Dyrektorom i Pracownikom OSiR Kluczbork, Szkół SP5, SP2, Zespołu Szkół Licealno -Technicznych, Zespołu Szkół nr.2 Centrum Kształcenia Ustawicznego za możliwość korzystania z obiektów sportowych.

Dziękujemy Sponsorom i Darczyńcom oraz wszystkim niewymienionym dzięki, którym możemy działać z pełnym zaangażowaniem dla dobra dzieci i nas wszystkich.

Życzymy Wam Wszystkim wszystkiego co najlepsze – Szczęśliwego Nowego Roku 2024🎇💪🏆

Dziękujemy, że jesteście i za Waszą wielką pomoc – Razem gramy do jednej bramki!

Dodaj komentarz