Strefa Rodzica

Staramy się, by Rodzice zawodników i zawodniczek szkolonych w Akademii Piłkarskiej MKS Funball Kluczbork aktywnie uczestniczyli w jej „życiu”. Dlatego przygotowaliśmy zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Lista będzie stale aktualizowana. Zależy nam na tym, by jak najszybciej i w sposób najbardziej wyczerpujący wyjaśniać Wam – Drodzy Rodzice – wszystkie aspekty funkcjonowania AP MKS Funball Kluczbork.

Jesteśmy przekonani, że ten sposób komunikacji zyska Państwa aprobatę. Jeśli jednak wśród pytań nie znajdzie się odpowiedź na kwestie, które Państwa ciekawią zapraszamy do korespondencji poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

MKS Funball Kluczbork

Gdzie odbywają się zajęcia?

 • Treningi wszystkich grup wiekowych AP MKS Funball Kluczbork odbywają się w  Kluczborku na obiektach: Ośrodka Sportu i Rekreacji, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 3, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej nr 2. W okresie zimowym zajęcia odbywają się w halach. W okresie letnim nasi adepci trenują na boiskach trawiastych i Orlikach na terenie Kluczborka.

Jaki jest koszt stroju sportowego AP MKS Funball Kluczbork?

 • Strój piłkarski AP MKS Funball Kluczbork składa się z koszulki, spodenek i getrów. Koszulka posiada w części przedniej herb akademii, natomiast w tylnej nazwisko lub imię dziecka oraz wylosowany numer. Sprzęt najwyższej jakości dostarcza firma JAKO. Koszt zakupu to 135 zł brutto.

Co należy zabrać na trening, który odbywa się na hali?

 • Odpowiedni, a zarazem komfortowy strój dopasowany do temperatury, obuwie z tzw. płaską podeszwą – przeznaczone do użytkowania na halę oraz bidon z piciem. Należy pamiętać, aby dziecko było odpowiednio ubrane wychodząc na zewnątrz po zajęciach.

Co trzeba zabrać na trening, który odbywa się na boisku trawiastym?

 • Odpowiedni, a zarazem komfortowy strój dopasowany do temperatury, obuwie z tzw. podeszwą z korkami przeznaczone do użytkowania na boisko oraz bidon z piciem.

Jaki jest koszt miesięczny zajęć w AP MKS Funball Kluczbork?

 • 1 x trening w tygodniu (4  treningi w miesiącu) = 90 zł brutto miesięcznie
  2 x treningi w tygodniu (8 treningów w miesiącu) = 120 zł brutto miesięcznie
  3 x treningi w tygodniu (12 treningów w miesiącu) = 150 zł brutto miesięcznie
  4 x treningi w tygodniu (16 treningów w miesiącu) = 170 zł brutto miesięcznie

Co trzeba zabrać na trening, który odbywa się na boisku ze sztuczną nawierzchnią?

 • Odpowiedni, a zarazem komfortowy strój dopasowany do  temperatury, obuwie tzw. „śniegówki” z podeszwą z małymi koreczkami przeznaczone do użytkowania na boisku sztucznym oraz bidon z piciem.

Ile razy w tygodniu odbywają się treningi?

 • SKRZATY (2,5-3 LATA) – 1 raz w tygodniu;
  PRZEDSZKOLAKI (3-4 lata) – 1 lub 2 razy w tygodniu;
  BAMBINI (5-6 lat) – 1 lub 2 razy w tygodniu;
  ŻAKI (7-8 lat) – 2 lub 3 razy w tygodniu;
  ORLIKI / MŁODZIKI (9-12 lat) – 2 lub 3 razy w tygodniu.

Jaki jest koszt treningu indywidualnego i ile on trwa?

 • Trening trwa 45 minut i jego koszt wynosi 50 zł plus koszty związane z ewentualnym wynajmem sali (koszt sali dzielony jest przez liczbę uczestników treningu).W przypadku skorzystania z dodatkowych elementów zajęć w postaci nagrania video i analizy całego treningu poprzez materiał filmowy – koszt treningu wzrasta o dodatkowe 125 zł.

Jak pobrać wymagane dokumenty?

 • Przed dołączeniem do AP MKS Funball Kluczbork i przyjściem na pierwszy trening prosimy o ściągnięcie i wypełnienie deklaracji, w której wyrazicie Państwo zgodę na udział dziecka w zajęciach – Zgoda rodziców na udział dziecka w zajęciach

Co należy zrobić, aby wziąć udział w zajęciach MKS Funball Kluczbork?

 • Przed przyjściem na pierwszy trening należy zadzwonić pod numer 662-823-054 lub wysłać e-mail z danymi dziecka (tj. imię i nazwisko, datę urodzenia oraz telefon) poprzez formularz kontaktowy, a następnie umówić się na zajęcia. Na trening należy przynieść pobrany formularz.

Czy nabór do AP MKS Funball Kluczbork prowadzony jest przez cały rok?

 • Tak oczywiście. Można zapisać swoje dziecko w dowolnym czasie.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia w AP MKS Funball Kluczbork?

 • Dla dziewczynek i chłopców w wieku 3-14 lat.

Czy pierwszy trening w AP MKS Funball Kluczbork jest bezpłatny?

 • Tak oczywiście! Pierwszy, bezpłatny trening obserwacyjny służy temu, by dziecko mogło się przekonać czy zajęcia są dla niego atrakcyjne i czy chciałoby dalej nabierać umiejętności piłkarskich w AP MKS Funball Kluczbork, a przy tym doskonale się bawić!

Jakie dokumenty należy ściągnąć i wypełnić, aby wziąć udział w półkolonii AP Funball?