Skrzaty po turnieju w Kuniowie

29 sierpnia nasi młodzi adepci z kategorii skrzaty (5-6 lat) wzięli udział w turnieju w Kuniowie. W zawodach wystąpiły 4 drużyny.

– Bardzo dziękujemy LZS Kuniów za wspaniale zorganizowany turniej dla dzieci i propagowanie zasad Fair-Play. W sobotę byłem najszczęśliwszym człowiekiem świata, gdyż Nasi zawodnicy rozegrali świetny turniej – czego im z całego serca gratuluję! Bardzo mnie cieszy bardzo szybki postęp w grze naszych zawodników. Zauważyłem boiskową inteligencję oraz coraz wyższe umiejętności indywidualne. Bardzo dobrze prezentowaliśmy się również jako zespół. Niektóre akcje miały znamiona najwyższego poziomu piłkarskiego. Graliśmy uważnie w defensywie czego efektem była mała liczba straconych goli. Z kolei w ofensywie zaprezentowaliśmy się rewelacyjnie. Zdobyliśmy tyle goli, że wręcz nie sposób było ich zliczyć. Mogliśmy w tym turnieju dostrzec filozofię gry MKS Funball Kluczbork. Jeśli zawodnicy nadal będą tak dobrze pracować nad swoimi umiejętnościami to wielu z nich ma szansę zagrać w pierwszym zespole MKS Kluczbork! Zawody w Kuniowie to pierwszy taki turniej dla naszego zespołu, a po naszych adeptach totalnie nie było widać tremy z tym związanej. Zachowywali się na boisku tak, jakby grali po raz setny co świadczy o ich bardzo silnej mentalności. Jako trenera cieszy mnie również radość z gry jaką widziałem w zespole.Wielkie podziękowania kieruję w stronę rodziców, którzy w fantastyczny sposób wspierali drużynę – powiedział po zawodach trener Karol Bortnik.

Drużyny:
MKS Funball Kluczbork
LZS Kuniów
Młody MKS
OKS Olesno

Skład: Wiktor Kuzaj, Kacper Urbański, Artur Witak, Michał Nowacki, Krzysztof Świętek, Maksymilian Stroński, Karol Migulski, Antoni Gryga, Florian Fuks, Bartłomiej Placek.
Trenerzy: Karol Bortnik i Monika Latańska.

Zdjęcia dzięki rodzicom naszych adeptów – dziękujemy!

Dodaj komentarz