Jak zaprezentowały się Skrzaty A w Lidze Football World?

Podopieczni Moniki Latańskiej z uśmiechem na ustach podjęli rywalizację sportową w turnieju Liga Football World, który odbył się w Zagwiździu. MKS Funball Kluczbork udał się na te zawody na zaproszenie Stowarzyszenia Footballowo. Dziękujemy!

Liga Football World
SKRZATY A

Skład MKS Funball Kluczbork Skrzaty A: Wiktor Kuzaj, Michał Nowacki, Miłosz Kożuchowski, Maxymilian Stroński, Krzysztof Świętek, Bartosz Placek, Karol Migulski.

– Musimy przyznać, że organizacja tych zawodów stała na wysoki poziomie! Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Jestem dumna z postawy zawodników oraz ze wszystkich akcji, które stworzyliśmy. Nie zabrakło pojedynków 1×1 i odważnej gry obronnej co w tej kategorii wiekowej jest bardzo ważne.  Dzięki świetnej atmosferze turnieju nasi zawodnicy przystąpili do rywalizacji z uśmiechem. Dziękujemy bardzo za zaproszenie. Nasze skrzaty zebrały nowe, cenne doświadczenie – powiedziała trener Monika Latańska.

Skrzaty MKS Funball Kluczbork rywalizowały w grupie B, w której wystąpiły także:
– LZS Sławice
– Masters Brzeg
– Soccer College
– UKS Rodło Opole
– NKS Start Namysłów
– MKS Funball Kluczbork

Strzelcy bramek:
– Wiktor Kuzaj (osiem), Miłosz Kożuchowski (siedem), Michał Nowacki (sześć), Maxymilian Stroński (trzy), Krzysztof Świętek (trzy), Bartosz Placek.

Dodaj komentarz