Inauguracja sezonu II ligi wojewódzkiej w wykonaniu Młodzików

Podopieczni trenera Piotra Matkowskiego rozegrali swój pierwszy mecz ligowy w II lidze wojewódzkiej D1 Młodzik grupa 1. Nasi zawodnicy ulegli LZS Mechanice 2-4 choć nasi zawodnicy mimo porażki mogą czuć satysfakcję ze swojej postawy na boisku. 

– Na mecz do Mechnic udaliśmy się bez kilku podstawowych zawodników. Z powodu kontuzji w meczu nie brał udziału Daniel Szega, z kolei z powodu choroby Adam Oleśniewicz, Jakub Dominiak i Kornel Nowak. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Nasi zawodnicy długo utrzymywali się przy piłce i stwarzali akcje, po których powinny paść bramki. Niestety my nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji bramkowych, za to rywal po naszych błędach strzelił dwie bramki więcej. Szkoda, bo piłkarsko naprawdę wyglądało to dobrze, cały zespół walczył i dobrze grał w piłkę. Taki „kubeł zimnej wody” na pewno dobrze nam zrobi. Jestem przekonamy, że już w następnych meczach strzelimy o jedną bramkę więcej niż przeciwnik i będziemy cieszyć się ze zwycięstwa – powiedział po meczu trener Piotr Matkowski.

LZS Mechnice 4-2 Mks Funball Kluczbork
Bramki dla MKS Funball Kluczbork:
Marcel Sieniecki (25 min), Stanisław Michalski (55 min)

Kadra MKS Funball Kluczbork Młodziki:  Aleksander Fojtar, Maciek Oparski, Marcel Sieniecki, Dawid Wypych, Stanisław Michalski, Mateusz Rodzik, Radek Stachula, Kamil Suska, Jakub Drespa, Miłosz Zabawa, Franciszek Marciniszyn, Patryk Urbanowicz.

Trener:  Piotr Matkowski

Nabór do MKS Funball Kluczbork trwa! Zadzwoń – 662-823-054 i umów się na pierwszy, bezpłatny trening!

Dodaj komentarz