Gramy dla Kluczborka! Jedyna oficjalna Akademia MKS Kluczbork ogłasza nabór!

gramy dla Kluczborka

Jedyna, oficjalna Akademia MKS Kluczbork w szkoleniu dzieci w wieku 3-12 lat zaprasza wszystkie dzieci do dołączenia do MKS Funball Kluczbork od września na sezon 2019/2020! Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś!

Pierwsze treningi nowego sezonu odbędą się we wrześniu, natomiast obecnie prowadzimy treningi wakacyjne – na które również serdecznie zapraszamy!

Zapisy pod nr. tel. 662 823 054

We wrześniu 2019 r. nasza akademia planuje wykonanie bezpłatnych testów piłkarskich oraz motorycznych dla wszystkich zawodników MKS Funball Kluczbork na najlepszym sprzęcie Smart Speed, z którego korzystał m.in. sam Cristiano Ronaldo! O Szczegółach testów wkrótce poinformujemy na Naszej stronie internetowej.

W tym sezonie będziemy korzystać z programu szkolenia Akademii Młodych Orłów oraz ulepszymy to szkolenie poprzez wprowadzenie metod Angielskiej Premier League najwyższej Kategorii A. Jako jedyni w Polsce możemy się tym pochwalić!

Poza tym Nasi Adepci będą mieli możliwość korzystania z obiektu Kampusu Wojewódzkiego w Kluczborku ul. Sportowa 7 (najwyższej jakości boiska oraz hale).

Akademia złożyła stosowne papiery, aby otrzymać certyfikację srebrną organizowaną przez Polski Związek Piłki Nożnej, a Trenerzy będą jeździć na staże i szkolenia, aby reprezentować jak najwyższy poziom kwalifikacji w szkoleniu dzieci.

Nasi Adepci będą brać udział w różnych rywalizacjach i rozgrywkach organizowanych m.in. przez OZPN czy PZPN. Nasza akademia będzie również prowadzić specjalistyczne, profesjonalne treningi bramkarskie.

Ponadto szkolenie w naszej akademii zapewnia ciągłość dalszego piłkarskiego rozwoju. Po ukończeniu 12 roku zawodnicy naturalnie rozpoczną szkolenie w MKS Kluczbork, a w przyszłości staną przed szansą reprezentowania MKS Kluczbork w rozgrywkach seniorskich oraz trafienia do Reprezentacji Polski!

Również prowadzimy nabór do Akademii MKS Kluczbork w wieku 13-19 lat – jeśli chcesz spróbować swoich sił – dołącz do nas!

W tym sezonie będziemy szkolić z rocznym programem dla każdej kategorii wiekowej Angielskiej Premier League najwyższej Kategorii A – jest to niepowtarzalna szansa dla młodzieży na rozwój piłkarski!

Jeszcze w sierpniu planujemy pierwsze testy piłkarskie oraz motoryczne dla tych kategorii wiekowych (13-19 lat) na sprzęcie Smart Speed oraz poprzez użycie technologii Catapult GPS – lidera technologii GPS na świecie. Wkrótce poinformujemy o tych testach na Naszej stronie oraz na stronie: www.mkskluczbork.pl

Zapisz się już dziś do Akademii MKS Kluczbork (w wieku 13-19 lat) pod nr tel. 665-552-124.

Prowadzimy również bezpłatne treningi w wakacje. Więcej informacji tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Razem gramy dla Kluczborka!

Dodaj komentarz