Witajcie w nowym roku!

Orliki Funball

 Za nami bogaty w piłkarskie emocje rok, który zakończyliśmy udanymi turniejami mikołajkowymi. Jesteśmy przekonani, że obecny rok będzie jeszcze ciekawszy! Wszystkiego najlepszego!

 

Akademia Piłkarska Funball to nie tylko grupa trenerów i trenujących w niej dzieci. To przede wszystkim społeczność, która skupia całe rodziny, która stała się miejscem pierwszych przyjaźni. Za nami kolejny rok funkcjonowania akademii, który przyniósł wiele potu na czołach naszych młodych talentów, ale także nowych, piłkarskich doświadczeń, których w przyszłym roku będzie jeszcze więcej!Czego możecie się spodziewać? Pozwólcie, że potrzymamy Was trochę w niepewności. Będziemy sukcesywnie informować o kolejnych wydarzeniach tak, by nieco dozować Wam emocje. ;-) Tymczasem życzymy dzieciom realizacji swoich marzeń, wielkich pokładów motywacji na treningach i niezapomnianych piłkarskich wrażeń z kolejnych rozegranych meczów, zaś rodzicom wielu momentów dumy ze swoich pociech!

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim obdarzacie naszą akademię. To dla Was nieustannie pracujemy nad tym, by podnosić sobie poprzeczkę.

***

Jeszcze w starym roku mecze kontrolne z drużyną z Kuniowa rozegrały Orliki Funball. – Zespół z Kuniowa postawił nam bardzo trudne warunki prezentując wysokie umiejętności piłkarskie. Początek meczu był dla nas wyzwaniem, ale z upływem czasu nawiązaliśmy walkę z rywalem poprzez agresywną grą w obronie i w ataku. Przed nami długa droga w doskonaleniu umiejętności piłkarskich, ale najważniejsze że potrafimy wyciągać wnioski pomeczowe i nabieramy doświadczeń poprzez gry kontrolne. Osobiście jestem bardzo zadowolony z postawy Orlików, duże podziękowania za walkę i zaangażowanie w mecz – podsumował mecz trener Andrzej Nowak

Bramki dla Orliki Funball: 
Daniel Szega (trzy), Karol Oparski, Sebastian Myśliwczyk
Kadra Orliki Funball: Sebastian Myśliwczyk, Olek Fojtar, Korneliusz Nowak, Karol Oparski, Radek Obara, Andrzej Wołoszyn, Franek Marciniszyn, Dawid Wypych, Dawid Chołówka, Szymon Skrzeczyna, Bartek Owcarz, Daniel Szega.
news

Dodaj komentarz

Tags