Funball Orliki A i B towarzysko z zespołem z Praszki

Zespoły Funball Orliki A i B prowadzone przez trenera Andrzeja Nowaka rozegrały sparingi z drużyną z Praszki. 

Mecz Orlików B rozegrany w Praszce to kolejna udana rywalizacja. Początkowa faza meczu zdecydowanie należała do gospodarzy meczu, ale z upływem czasu nasze Orliki stwarzały coraz więcej sytuacji, które mogły zakończyć się zdobyciem bramki. Pierwszego gola dla naszego zespołu zdobył Korneliusz Nowak po bardzo dobrym uderzeniu ze znacznej odległości. Po zdobyciu gola przez nasz zespół gra nabrała tempa i mecz momentami był bardzo wyrównany. Dziękuję wszystkim zawodnikom za rozegranie dobrego meczu – zakończył trener Andrzej Nowak.

Bramki: Korneliusz Nowak, Piotr Kotek, Karol Oparski, Kacper Idasiak.
Kadra: 
Kacper Idasiak, Filip Honcza, Szymon Sulikowski, Maja Kinal, Piotr Kotek, Korneliusz Nowak, Wiktor Chudzik, Karol Oparski, Dawid Hołówka.
orliki a
Orliki A
Nasze Orliki rozegrały kolejny mecz kontrolny tym razem z drużyną z Praszki, która okazała się bardzo wymagającym sparingpartnerem. Szybkie tempo gry obu drużyn i duże zaangażowanie w mecz sprawiło, że mecz był bardzo widowiskowy dla widzów. Dla mnie jako trenera był to kolejny mecz z którego musimy wspólnie wyciągnąć wnioski z rozegranej gry.
Wiemy, które elementy gry funkcjonują dobrze, a nad którymi musimy pracować. Dziękuję wszystkim zawodnikom za rozegrany mecz. Drużynie z Praszki życzę sukcesów sportowych i dobrych wyników w lidze – podsumował trener Andrzej Nowak.
Kadra: Bartosz Gąszczak, Marcel Sieniecki, Aleksander Fojtar, Andrzej Wołoszyn, Daniel Szega, Sebastian Myśliwczyk, Paweł Krupicki, Mikołaj Łopatka, Radosław Obara.
Bramki: Andrzej Wołoszyn (trzy), Daniel Szega (dwie), Bartosz Gąszczak, Radosław Obara.

Dodaj komentarz