Zrób zakupy w Tesco i zagłosuj na AP Funball!

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na projekt zgłoszony przez Funball w programie Tesco „Decydujesz, pomagamy”!
Aby otrzymać żeton uprawniający do oddania głosu należy zrobić zakupy (nie ma znaczenia kwota na jaką dokonane zostaną zakupy) w hipermarkecie TESCO. Głosy na projekt AP Funball można oddawać robiąc zakupy w sklepie znajdującym się w Kluczborku (ul. Byczyńska 101) lub w Namysłowie (ul. Mariańska 3). W każdym sklepie znajdują się kolorowe pojemniki odpowiadające określonemu projektowi. Projektowi AP Funball odpowiada pojemnik B (czerwony).

Głosy można oddawać do 4 kwietnia 2017 r. Liczymy na Was!

O projekcie „Cztery bramki mam, zaraz gola strzelę wam”!

Zgłoszona inicjatywa polega na organizacji nietypowego turnieju piłkarskiego dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat z powiatu kluczborskiego i namysłowskiego. Turniej polegać będzie na rozgrywaniu meczu piłki nożnej przez zespoły 4-osobowe, broniąc na wyznaczonym boisku dwóch bramek i dążąc do zdobycia goli do dwóch innych. Ten wyjątkowy turniej ma na celu rozwinięcie inteligencji oraz kreatywności podczas gry w piłkę nożną. Organizacja turnieju planowana jest na czerwiec 2017 roku.

Bo Futbol musi zaczynać się w głowie i kończyć w nogach…a nie odwrotnie!

***
Wielkie podziękowania dla Krzysztofa Adamskiego za poświęcenie i napisanie projektu dla naszego stowarzyszenia Funball. Dzięki jego zaangażowaniu przeszliśmy eliminację i możemy uczestniczyć w finałowej rozgrywce projektu realizowanego przez TESCO.

Dodaj komentarz