Żaki rozegrały między sobą sparingowy mecz wewnętrzny

Nasze dwie drużyny Żaków rozegrały między sobą mecz towarzyski! Od początku spotkania obie drużyny wykazały się wielkim zaangażowaniem i nikt nie odpuszczał walki o każdy centymetr boiska.

– Chciałam pogratulować wszystkim piłkarzom dobrego meczu i świetnej zabawy! Pragnę zaznaczyć, że mamy bardzo dobrych zawodników, którzy zrobili nie lada postępy w swojej grze. Cieszy mnie to, że każdy podopieczny sumiennie trenuje i przekłada swoją ciężką pracę na osiągnięcia indywidualne oraz drużynowe. Również dla mnie jako trenera to ogromne doświadczenie móc prowadzić tak zaangażowanych młodych adeptów. Pasję, którą rozwijam od najmłodszych lat staram się każdego dnia przeszczepiać na nasze piłkarskie talenty z MKS Funball Kluczbork. Dziękuję zawodnikom za walkę i grę do końca, jesteście wielcy – powiedziała po meczu trener Monika Latańska.
Bramki: Wojciech Mioduszewski (cztery), Michał Jezierski (trzy), Jakub Juszczak (dwie), Filip Mączka (dwie), Oskar Kubiak,
Skład: Jakub Juszczak, Zofia Kramskow, Filip Mączka, Filip Kubiak, Oskar Kubiak, Jacek Filarski, Michał Breguła, Wojciech Mioduszewski, Michał Jezierski, Franciszek Pycia, Igor Zieliński, Miłosz Kożuchowski.

Dodaj komentarz

Tags