Żaki po turnieju Żubry Cup!

Podopieczni trener Moniki Latańskiej z grupy Żaki uczestniczyły w turnieju Żubry Cup, który został rozegrany na hali w Wołczynie.

– Nasi młodzi adepci świetnie zaprezentowali się na turnieju w Wołczynie. Nie brakowało walki o piłkę oraz zaangażowania każdego zawodnika w meczu. Dużo wygranych pojedynków zakończonych strzałem na bramkę to był nasz pomysł na dobrą grę. Jestem dumna ze swojej drużyny i i naszej postawy Fair Play, która  jest w filozofii MKS Funball jest bardzo ważna. Uważam, że zawodnika wychowuję się nie tylko po to, by był dobrym piłkarzem, ale również, a wręcz przede wszystkim, by dobrymi ludźmi. Dostaliśmy wielkie pochwały za naszą postawę. Wierzymy w swoje umiejętności i pracujemy każdego dnia na nasz sukces. Na wielkie brawa zasługują wszyscy zawodnicy. W  tym  dniu równie niezwykle ważnym elementem sukcesu naszej drużyny byli rodzice, którzy dopingowali i wspierali zespół – powiedziała po turnieju trener Monika Latańska.

W zawodach oprócz Żaków MKS Funball Kluczbork zagrały: AP Stal Brzeg, Start Namysłów, AP Młody Kluczbork i Rodło Opole.

Skład MKS Funball Kluczbork Żaki: Oskar Kubiak, Filip Kubiak, Filip Mączka, Lucjan Pielichowski, Miłosz Kożuchowski, Dawid Hepner, Igor Zieliński, Krzysztof Niejadlik, Franciszek Pycia.

Strzelcy: Dawid Hepner (jedenaście), Franciszek Pycia (dwie), Oskar Kubiak (dwie), Lucjan Pielichowski.
Trenerka Monika Latańska

Dodaj komentarz