Żaki A w świetnej dyspozycji na turnieju Athletic Cup 2020

Podopieczni trenera Michała Buły z grupy Żaki A (rocznik 2011) wzięły udział w turnieju Athletic Cup! Nasz trener był bardzo zadowolony z postawy drużyny w tych zawodach. Turniej odbył się w Hali Sportowej w Kolonowskich.

Oprócz naszej drużyny w zawodach uczestniczyły: UKS Athletic Ozimek, UKS Gol Opole, Victoria Chruścice, OKiS Prószków, UKS Rodło Opole, GKS Piomar Tarnów Opolski i Jedność Rozmierka.

Skład Żaki A MKS Funball Kluczbork (rocznik 2011): Wiktor Dziwiński, Oskar Prochota, Oskar Wenerski, Adam Placek, Damian Radlok, Bartek Barzyk, Wojtek Karpiński.
Bramki: Oskar Prochota (siedem), Wojtek Karpiński (pięć), Bartek Barzyk (trzy), Oskar Wenerski (dwie), Wiktor Dziwiński, Adam Placek, Damian Radlok.

– Nasz występ w turnieju mogę opisać jednym słowem – rewelacja. Jestem bardzo dumny z chłopaków. Rozegrali świetny turniej. W grupie zdobyliśmy 10 punktów na 12 możliwych. Ulegliśmy  dopiero w meczu finałowym z drużyną z Rozmierki. W mojej ocenie mecz finałowy był bardzo wyrównany, drużynie przeciwnej pomagały słupki oraz rewelacyjnie dysponowany bramkarz. Nasza drużyna w rozegranym turnieju zaprezentowała się bardzo dobrze, wszyscy zawodnicy wpisali się na listę strzelców co cieszy. Jednak najbardziej podobało mi się podejście zawodników do turnieju, wiedzieli po co przyjechali. Byli bardzo zdyscyplinowani taktycznie, każdy realizował powierzone mu zadania, kreatywność i współpraca zawodników była na poziomie drużyny FC Barcelony. Widać, że ciężkie treningi przynoszą super efekty – podsumował występ drużyny na turnieju trener Michał Buła.

 

Dodaj komentarz