Żaki A rocznik 2011/12 najlepszą drużyną turnieju w Rychtalu!

Zaki A Rychtal rocznik 2011 news styczen 19

Żaki A z rocznika 2011 zaprezentowali świetną formę w turnieju, który został rozegrany w Rychtalu. Podopieczni trenera Michała Buły okazali się najlepszym zespołem zawodów!

W turnieju oprócz Funball Żaki i gospodarza turnieju – NKS Start Namysłów zagrali: Czarni Jelcz-Laskowice, AP Jedenastka Wrocław i AP Reissa Kępno.

– Nasi zawodnicy z drużyny Żaki A rocznik 2011 i 2012 wzięli udział w bardzo mocno obstawionym turnieju w Rychtalu. W czterech meczach zdobyliśmy 10 punktów i zostaliśmy najlepszą drużyną w turnieju. Punkty urwała nam tylko drużyna AP Reissa Kępno, z którą pechowo zremisowaliśmy 1-1. Zwycięstwa z drużynami z Namysłowa i  Wrocławia odpowiednio 4-2 i 6-1 to wspaniała gra naszych chłopaków i całkowita kontrola meczu, zawodnicy pokazali niesamowite umiejętności techniczne i taktyczne, a przede wszystkim charakter. Natomiast mecz z – moim zdaniem – najmocniejszą drużyną  z Jelcza – Laskowice to najlepszy mecz jaki został dotychczas  rozegrany przez nasz zespół Żaków. Mecz w którym przegrywaliśmy już  0-2, wygraliśmy 4-3 strzelając bramkę w ostatniej sekundzie. W tym meczu chłopaki zagrali perfekcyjnie, dyscyplina taktyczna, indywidualne umiejętności, gra zespołowa, wola walki i zaangażowanie to wszystko złożyło się na wspaniały końcowy wynik. Cały turniej oceniam bardzo pozytywnie, zawodnicy wiedzieli po co przyjechali, od samego początku podeszli do turnieju bardzo profesjonalnie i z dużą koncentracją. Duże gratulacje dla Dominika Rupentala, który zagrał fantastyczny turniej i zdobył tytuł dla najlepszego zawodnika całego turnieju. Dla wszystkich wielkie brawa i gratulacje, ale wracamy do pracy, bo przed nami kolejne wyzwania – podsumował zawody trener Michał Buła.

Turniej Rocznik 2011
Organizator: NKS Start Namysłów

Kadra Funball Żaki A (rocznik 2011/12): Jakub Adamski, Dominik Rupental, Wiktor Dziwiński, Dawid Hepner, Michał Wojciechowski, Bartosz Owcarz, Filip Mieszkalski,
Bramki: Dominik Rupental (dziewięć), Dawid Hepner (dwie), Bartosz Owcarz (dwie), Jakub Adamski, Michał Wojciechowski.
Najlepszy zawodnik całego turnieju: Dominik Rupental
Najlepszy zawodnik drużyny: Michał Wojciechowski
zaki a rychtal rocznik 2011 styczen 19

Dodaj komentarz