Zagraliśmy na rzecz Domowego Hospicjum w Opolu!

Podopieczni trener Agnieszki Pielichowskiej rozegrali turniej w szczytnym celu. Koszty udziału w zawodach w całości zostały przeznaczone na Domowe Hospicjum w Opolu. 

W Dzień Dziecka nasze Bambini rywalizowały w turnieju „Piknik Piłkarski”, który odbył się w Opolu. W zawodach wystąpiło siedem drużyn. Mecze odbyły się w systemie gry każdy z każdym. Każdy zespół mógł wystawić trzech graczy  w polu plus bramkarz. Każdy mecz trwał 10 minut.

– Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze. Graliśmy tylko z jednym zawodnikiem na zmianę i pomimo że chłopacy z meczu na mecz opadali z sił to pokazali jak gra się w piłkę. Podziwialiśmy piękne akcje i strzelone bramki. Ogromny szacunek za ich postawę i walkę. Dziękuję wszystkim z osobna, że dostarczyli tyle pozytywnych emocji, w szczególności Damianowi Radlokowi, który był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Wielkie podziękowania należą się także rodzicom za niezwykle energetyczny doping podczas każdego występu . Brawo Brawo – podsumowała występ drużyny trener Agnieszka Pielichowska.

Bramki: Damian Radlok (dwadzieścia trzy), Miłosz Kożuchowski (dwanaście), Michał Kluczyk (dwie), Wojtek Branicki
Kadra: Miłosz Filarski, Miłosz Kożuchowski, Michał Kluczyk, Damian Radlok, Wojtek Branicki.

Dodaj komentarz