Walka o każdą piłkę w meczu towarzyskim Orlików A

Orliki A rozegrali mecz towarzyski przeciwko zespołowi AP Reiss Kępno. Spotkanie odbyło się w hali Kampus w Kluczborku. Sztab szkoleniowy naszej drużyny był pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i nieustępliwości młodych adeptów MKS Funball Kluczbork.

– Rozegraliśmy mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników w tym meczu. Nie było dla nas straconych piłek. Była walka o każdy cm na boisku, a każdy z naszych graczy pokazał prawdziwy charakter! To co bardzo mi się podoba, to fakt, że potrafimy już bardzo dobrze wychodzić spod agresywnego pressingu nie tracąc przy tym piłki i strzelając jednocześnie bramki lub stwarzając groźne sytuacje bramkowe. Chłopaki tak trzymać rozwijacie się ekspresowo – podsumował mecz trener Karol Bortnik.

Kadra: Natan Shuvalov, Lamar Stempin, Igor Krzywiński, Igor Wypych, Kuba Begar, Dominik Rupental, Dawid Hepner, Damian Radlok, Filip Mieszkalski, Michał Wojciechowski, Kuba Adamski, Bartek Owcarz, Oskar Prochota, Stasiu Rak, Przemek Kozak.
Bramki: Dawid Hepner (dwie), Filip Mieszkalski (dwie), Michał Wojciechowski (dwie), Kuba Begar, Oskar Prochota, Przemek Kozak.
Sztab Szkoleniowy: Karol Bortnik, Małgorzata Rak, Marek Jarząb, Damian Wojciechowski.

Nabór do MKS Funball Kluczbork trwa! Zadzwoń – 662-823-054 i umów się pierwszy, bezpłatny trening!

Dodaj komentarz