MKS Funball Kluczbork zaprasza na cykl bezpłatnych, wakacyjnych treningów

MKS Funball Kluczbork w ramach realizacji zadania publicznego Gminy Kluczbork – rozwijanie wśród ludności Gminy Kluczbork zamiłowania do uprawiania sportu organizuje cykl bezpłatnych, wakacyjnych treningów dla wszystkich chętnych dzieci  z Gminy Kluczbork w wieku 6-12 lat pod tytułem „Wakacyjna Akademia Miłośników Piłki Nożnej”.

Celem projektu jest zarażenie dziecka pasją do aktywności fizycznej i aktywnego stylu życia. Regularny udział w zajęciach sportowych uczy dzieci dyscypliny, współpracy w grupie, zdrowej rywalizacji. Wspólne przeżywanie sukcesów, a czasami porażek kształtuje charakter dziecka i tworzy wspaniałą więź pomiędzy przyjaciółmi z boiska.
Zwieńczeniem „Wakacyjnej Akademii Miłośników Piłki Nożnej” będzie zorganizowana impreza pożegnalna, mały turniej dla wszystkich uczestników i ich rodzin.

Treningi prowadzone będą w okresie wakacji  01.07.2019 – 31.08.2019 r  i odbywać się będą w każdą środę i piątek w godz. 17.30 -19.00  na bocznym boisku  KKS  ul. Sportowa  7  w Kluczborku.
Zapisy u trenerów prowadzących pod numerami telefonu, bądź bezpośrednio na treningu do 15.07.2019 r.
W zajęciach mogą uczestniczyć osoby zapisane i z wypełnioną  zgodą uczestnictwa w zajęciach  przez rodzica/opiekuna. Oświadczenie dostępne jest tutaj. Można je również odebrać u trenera prowadzącego zajęcia.

Kontakt: 

Trenerzy: 602-481-325,  602-115-650

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz