Projekt Funball zyskał uznanie w programie Tesco!

tesco funball decydujesz pomagamy kluczbork

AP Funball zorganizuje turniej piłkarski dla drużyn z powiatu kluczborskiego i namysłowskiego dzięki wygranej w programie Tesco.

Stowarzyszenie AP Funball wzięło udział w projekcie Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Miło nam poinformować, że projekt „cztery bramki mam, zaraz gola strzelę wam” zyskał największą ilość głosów i otrzymał od marki Tesco wsparcie finansowe na organizację zawodów w kwocie 5 tysięcy złotych.

– Bardzo dziękujemy zarządowi firmy Tesco za organizację programu, który wspiera lokalne inicjatywy. Chciałbym serdecznie podziękować wielu osobom, bez których wygranie tego konkursu nie byłoby możliwe:

  • Panu Krzysztofowi Adamskiemu za napisanie projektu oraz niezwykłe zaangażowanie;
  • Trenerowi Januszowi Luberdzie oraz Edycie Bortnik za wszelką pomoc;
  • Pomysłodawcom innych projektów za awans do finału i walkę Fair Play;
  • Wszystkim tym, którzy oddali głosy na projekt AP Funball zarówno w Kluczborku jak i Namysłowie.

Razem wspólnie przyczyniamy się do rozwoju dzieci. Teraz przed nami ogromne wyzwanie w postaci organizacji turnieju. Zrobimy wszystko, aby ten był wyjątkowy – wyjaśnia Karol Bortnik, założyciel AP Funball.

O projekcie „Cztery bramki mam, zaraz gola strzelę wam”

Zgłoszona inicjatywa polega na organizacji nietypowego turnieju piłkarskiego dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat z powiatu kluczborskiego i namysłowskiego. Turniej polegać będzie na rozgrywaniu meczu piłki nożnej przez zespoły 4-osobowe, broniąc na wyznaczonym boisku dwóch bramek i dążąc do zdobycia goli do dwóch innych. Ten wyjątkowy turniej ma na celu rozwinięcie inteligencji oraz kreatywności podczas gry w piłkę nożną. Organizacja turnieju planowana jest na czerwiec 2017 roku.

Dodaj komentarz