Piłkarska Majówka w Namysłowie

funball rocznik 2008 maj 17

Funball Kluczbork wystąpił w ogólnopolskim turnieju „Piłkarska Majówka” zorganizowanym przez NKS Namysłów dla drużyn z rocznika 2008.

W turnieju oprócz Funball Kluczbork pierwotnie miały wystąpić:  Start Namysłów, Parasol Wrocław I i II, Pogoń Zduńska Wola, KS Łużyce Lubań, Marcinki Kępno, WKS Wieluń i Małapnew Ozimek, jednak jedna z drużyn ostatecznie nie dojechała na zawody.

Sztab szkoleniowy jest bardzo dumny z postawy naszych adeptów. Mimo gry w mocno okrojonym składzie (kadra składała się z 7 zawodników, a mecze rozgrywane były w składach 5 graczy w polu plus bramkarz) zaprezentowali wielkie poświęcenie, zaangażowanie i wolę walki. Zawodnicy rozegrali aż 7 meczów (każdy trwał po 15 minut), a żaden z nich nie narzekał na zmęczenie. To postawa godna charakteru sportowca. Nasi adepci pokazali wysoką kulturę gry i indywidualne umiejętności czysto piłkarskie.

Ogólnopolski turniej Piłkarska Majówka w Namysłowie
Rocznik 2008
Data 7 maja 2017 r.
Kadra: Bartosz Ogrodowiak, Miłosz Paszek, Karol Oparski, Marcel Sieniecki, Radosław Obara, Artur Maruska, Paweł Rewienko.
Gole: Radosław Obara (4 gole), Miłosz Paszek (3 gole), Marcel Sieniecki (3 gole), Bartosz Ogrodowiak (1 gol), Karol Oparski (1 gol).

Dziękujemy za zaproszenie na turniej klubowi NKS Namysłów, a w szczególności trenerowi Kamilowi Bilińskiemu.

Dodaj komentarz