Pierwsza ligowa porażka Młodzików i kolejne zwycięstwo

Podopieczni trenera Piotra Matkowskiego rozegrali kolejne dwa mecze ligowe. W meczu na szczycie nasi zawodnicy ulegli drużynie Soccer College Łubniany. W kolejnym spotkaniu Młodziki pokonali OKS Olesno.


– Za nami dwie kolejki młodzików gdzie mierzyliśmy się z drużyną Soccer College Łubniany, która przed tym meczem miała tyle samo punktów co nasz zespół. Niestety ten mecz nam nie wyszedł. Przeciwnik był od nas w tym dniu zdecydowanie lepszy w każdym aspekcie (nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji do strzelenia bramek, a w obronie popełniliśmy proste błędy. Przegrywamy 2-8. Moi zawodnicy jednak bardzo się starali i grali mecz w obfitych opadach deszczu. Nawet przez chwilę nie zabrakło im ducha rywalizacji i za to chciałbym im podziękować, a także ich pochwalić. Drugi mecz zagraliśmy w Kluczborku z drużyną OKS Olesno i tu już wszystko według planu.  Zrealizowaliśmy założenia taktyczne w 100% – wykorzystaliśmy sytuacje, które sobie stwarzaliśmy i graliśmy pewnie w obronie – powiedział trener Piotr Matkowski.

Soccer College Łubniany 8-2 MKS Funball Kluczbork
Bramki dla MKS Funball: Daniel Szega, Wiktor Chudzik

MKS Funball Kluczbork 6-2 OKS Olesno
Bramki dla MKS Funball: 
Daniel Szega (dwie), Jakub Drespa (dwie), Stanisław Michalski, Marcel Sieniecki.

Kadra MKS Funball Kluczbork Młodziki: Jakub Drespa, Adam Oleśniewicz, Mateusz Rodzik, Wiktor Chudzik, Aleksander Fojtar, Stanisław Michalski, Karol Oparski, Marcel Sieniecki, Radosław Stachula, Kamil Suska, Daniel Szega, Dawid Wypych, Bartosz Gąszczak, Miłosz Zabawa, Daniel Zawada.

Dodaj komentarz