Orliki B zagrały mecz kontrolny z DFS Bogacica

MKS Funball Kluczbork Orliki B miały okazję zmierzyć się w meczu kontrolnym z drużyną Deutsche Fussball Schulle Bogacica. Trener Marek Jastrząb był zadowolony z postawy drużyny mimo rotacji składem.

– Mecz miał różne fazy: początek i pierwsza połowa pokazała, że weszliśmy w mecz odważnie i dominowaliśmy tworząc wiele sytuacji, które zmienialiśmy na bramki. W drugiej połowie i końcówce gra się wyrównała. Spowodowane to było zmianami tak, aby zawodnicy mogli spróbować gry na różnych pozycjach. W grę wkradło się trochę chaosu. Nasz zespół starał się budować akcje od własnej bramki i w wielu momentach wychodziło to bardzo dobrze. Przeciwnik postawił nam trudne wymagania wielokrotnie grał na pograniczu faulu i na pewno Nasi Chłopcy muszą się przyzwyczajać, bo nikt nigdy nie odda Nam nic za darmo. Podsumowując był to bardzo wartościowy sparing, który będzie procentować w doświadczeniu naszych świetnych i utalentowanych Piłkarzy – powiedział trener Marek Jarząb.

Kadra: Oskar Wenerski (BR), Adam Placek, Adam Ptaszek, Adam Jaśko, Adam Piasta, Bartek Barzyk, Filip Honcza, Karol Piasta, Kevin Bieniek, Marcel Glomb, Marcel Dominiak, Maksymilian Siekaluk, Tadeusz Rybaczek, Wiktor Dziwiński.

Strzelcy bramek: Kevin Bieniek (trzy), Filip Honcza (dwie), Marcel Dominiak (dwie), Adam Ptaszek (jedna), Adam Jaśko (jedna), Bartek Barzyk (jedna), Marcel Glomb (jedna), Marcel Glomb (jedna).

Nabór do MKS Funball Kluczbork trwa! Zadzwoń – 662-823-054 i umów się na pierwszy, bezpłatny trening!

Dodaj komentarz