Orliki A w meczu kontrolnym przeciwko UKP Gol Opole

Zespół Orliki A prowadzony przez trenera Karola Bortnika rozegrał mecz sparingowy przeciwko UKP Gol Opole. Spotkanie odbyło się w Czarnowąsach. 

– Dziękuje za mecz naszym zawodnikom oraz rodzicom za wsparcie. Mecz miał różne fazy. W początkowym etapie meczu zaprezentowaliśmy się nieco za mało odważnie.  W środkowej fazie meczu było już dużo lepiej – tworzyliśmy wiele sytuacji, które jednak rzadko zamienialiśmy na bramki, co jest jasnym sygnałem, że musimy dalej pracować nad skutecznością. Pojawiły się także momenty dekoncentracji i okres słabszej gry, jednak w końcówce nasza gra była całkiem niezła.  Przeciwnik był bardzo wymagający i wielokrotnie grał na pograniczu faulu, do czego nasi chłopcy muszą się przyzwyczajać, bo nikt nigdy nie odda Nam niczego za darmo. Ogólnie bardzo wartościowy sparing, który będzie procentować w doświadczeniu Naszych świetnych i utalentowanych piłkarzy -podsumował występy Orlików A trener Karol Bortnik.

Kadra Orliki A MKS Funball Kluczbork: Natan Shuvalov, Lamar Stempin, Przemysław Kozak, Igor Krzywiński, Igor Wypych, Franek Kuczyński, Kuba Begar, Stanisław Rak, Dominik Rupental, Dawid Hepner, Kuba Adamski, Filip Mieszkalski, Michał Wojciechowski, Bartek Owcarz, Damian Radlok.
Sztab Szkoleniowy: Karol Bortnik, Małgorzata Rak, Marek Jarząb, Damian Wojciechowski
Bramki: Dominik Rupental (dwie), Filip Mieszkalski (dwie), Kuba Begar, Bartek Owcarz, Franek Kuczyński

Nabór do MKS Funball Kluczbork trwa! Zadzwoń – 662-823-054 i umów się na pierwszy, bezpłatny trening!

Dodaj komentarz