Orliki A towarzysko z OKS Odrą Opole

Podopieczni trenera Karola Bortnika z grupy Orliki A rozegrali mecz kontrolny przeciwko zespołowi OKS Odra Opole. – To był bardzo wartościowy sparing z wymagającym przeciwnikiem – powiedział po meczu trener naszej drużyny.

– „Bardzo dziękuje Trenerowi oraz drużynie Odry za rozegranie bardzo pożytecznego meczu. Drużyna z Opola to z pewnością wymagający rywal, jednak to co bardzo mnie cieszy to fakt, że potrafimy już nawiązać równorzędną walkę z czołowymi akademiami. Nasi zawodnicy czynią bardzo duże i szybkie postępy. W tym meczu czasami zbyt łatwo oddawaliśmy piłkę przeciwnikowi oraz stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych, których nie potrafiliśmy zakończyć skutecznym uderzeniem piłki do siatki. Nadal będziemy pracować nad poprawą gry w tym aspekcie. Zagraliśmy na bardzo dużym boisku, a mimo to chłopcy zaprezentowali się świetnie pod względem motorycznym – podsumował mecz trener Karol Bortnik.

Kadra: Natan Shuvalov, Lamar Stempin, Michał Wojciechowski, Franek Kuczyński, Kuba Adamski, Igor Wypych, Dominik Rupental, Kuba Begar, Przemek Kozak, Igor Krzywiński, Filip Mieszkalski, Bartek Owcarz, Damian Radlok, Stasiu Rak, Dawid Hepner.
Bramki dla MKS Funball Kluczbork Orliki A: Dawid Hepner (trzy), Dominik Rupental (dwie), Kuba Begar
Sztab Szkoleniowy: Karol Bortnik, Małgorzata Rak, Marek Jarząb, Damian Wojciechowski

Nabór do MKS Funball Kluczbork trwa! Zadzwoń – 662-823-054 i umów się na pierwszy, bezpłatny trening!

Dodaj komentarz