Orliki A po sparingowym maratonie

Podopieczni trenera Karola Bortnika z grupy Orliki A na zaproszenie sztabu Viktorii Chróścice wzięli udział grach towarzyskich, w której oprócz naszej akademii  zagrały jeszcze trzy zespoły.

W grach kontrolnych zagrali także gospodarz: Viktoria Chróścice oraz Odra Opole i FC Academy Wrocław.

– Bardzo dziękuję trenerowi Mateuszowi z Viktorii Chróścice za zaproszenie na ten czwórmecz. Muszę przyznać, że poziom meczów stał na wysokim poziomie i bardzo się cieszę, że nasza drużyna na tle przeciwników zaprezentowała się bardzo dobrze. Widać, że w naszych chłopakach drzemią ogromne możliwości, które trzeba cały czas wydobywać. Można było zobaczyć: piękne parady naszych bramkarzy, natomiast akcje w ofensywie i strzelone bramki przez nasz zespół oglądało się z przeogromną radością – niektórych z nich nie powstydziłby się sam nasz wybitny Robert Lewandowski! Warto dodać, że ten czwórmecz miał również ogromne znaczenie pod względem mentalnym, gdyż mecze toczyły się przy ogromnej ulewie – dlatego tym bardziej gratuluję naszym piłkarzom silnego charakteru, nie poddawania się, walki do końca oraz ogromnej ambicji! – powiedział trener Karol Bortnik.

Kadra MKS Funball Kluczbork Orliki A: Natan Shuvalov, Lamar Stempin, Franek Kuczyński, Igor Wypych, Kuba Begar, Przemek Kozak, Filip Mieszkalski, Bartek Owcarz, Stasiu Rak, Kuba Adamski, Damian Radlok, Dawid Hepner.

Sztab Szkoleniowy: Karol Bortnik, Małgorzata Rak, Marek Jarząb, Damian Wojciechowski

Bramki: Filip Mieszkalski (cztery), Kuba Begar (dwie), Przemek Kozak (dwie), Dawid Hepner (dwie)

Bardzo dziękujemy za świetne zdjęcia Panu Grzegorzowi Owcarzowi!

Dodaj komentarz