Orliki A na turnieju w Oleśnie

Orliki A MKS Funball Kluczbork wzięła udział w turnieju „Bawi Nas Piłka”, który został rozegrany w Oleśnie. Oprócz naszej akademii w zawodach wystąpiły: M-Gokis Praszka, LZS Kuniów, OKS Olesno I i II, Start Namysłów oraz LZS Rudniki.

Kadra: Natan Shuvalov, Lamar Stempin, Filip Mieszkalski, Igor Krzywiński, Kuba Adamski, Stanisław Rak, Kuba Begar, Bartosz Owcarz, Michał Wojciechowski, Dominik Rupental, Wojciech Karpiński.

Sztab Szkoleniowy: Karol Bortnik, Małgorzata Rak, Marek Jarząb, Damian Wojciechowski.

Bramki: Dominik Rupental (sześć), Kuba Begar (pięć), Stanisław Rak (dwie), Bartosz Owcarz (dwie), Michał Wojciechowski (dwie), Kuba Adamski, Filip Mieszkalski, bramka samobójcza.

– W takim turnieju nie jest łatwo utrzymać koncentrację oraz intensywność w każdym meczu, jednak Nam się to udało. Widać było, ze jesteśmy jednością na boisku i zawsze niezależnie z kim gramy chcemy narzucać swój styl gry, co zaowocowało wieloma strzelonymi bramkami przy jednoczesnej, uważnej grze w defensywie. Każdy dawał z siebie wszystko w każdej akcji. Chcę pochwalić za to cały zespół. Praca na treningach przynosi bardzo dobre efekty i jestem przekonany, że będzie coraz lepiej. Brawo Chłopaki! – powiedział trener Karol Bortnik.
Foto: Grzegorz Owcarz – dziękujemy!

Dodaj komentarz