Orliki A i B kontrolnie z drużyną z Kuniowa

22 czerwca Orliki z grup A i B naszej akademii rozegrały mecz kontrolny z zespołem z Kuniowa. Nasi zawodnicy rywalizowali z drużyną składającą się ze starszych graczy co niewątpliwie stanie się bezcennym doświadczeniem na przyszłość.
„Graliśmy w większości chłopakami z rocznika 2008, natomiast przeciwnik to w większości zespół składający się z graczy z rocznika 2007. Był to jednak bardzo cenny mecz ze starszymi zawodnikami, ponieważ jest to inwestycja w bezcenne doświadczenie na przyszłość. W meczu widać było postęp w ofensywie. Zespół pokazał dużą kreatywność w rozegraniu akcji. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów w obronie, gdzie brakowało konsekwencji gry do końca – przez to przeciwnik stwarzał zagrożenie pod Naszą bramką. Każda akcja zakończona jest wtedy jak zagwiżdże sędzia lub jeśli piłka wyjdzie zza linie. Ogólnie był to bardzo korzystny mecz dla Naszych zawodników” – powiedział po spotkaniu trener Karol Bortnik.

Kadra: Artur Maruska, Franciszek Marciniszyn, Krzysztof Jagoda, Bartosz Gąszczak, Radosław Obara, Łukasz Malcher, Marcel Sieniecki, Igor Zawada, Maciej Gadziałowski, Aleksander Fojtar, Andrzej Wołoszyn, Dawid Kałuża.
Bramki: Igor Zawada (cztery), Andrzej Wołoszyn (trzy), Radosław Obara (trzy), Bartosz Gąszczak, Maciej Gadziałowski, Marcel Sieniecki.
Trener: Karol Bortnik

 

 

Dodaj komentarz