Młodziki po kolejnych meczach ligowych

Podopieczni trenera Piotra Matkowskiego z grupy Młodziki mają za sobą dwa mecze ligowe po przerwie spowodowanej zatrzymaniem rozgrywek ze względu na pandemię koronawirusa. Nasi zawodnicy pokazali dużą ambicję na boisku i zebrali kolejne piłkarskie doświadczenie, które zaprocentuje w kolejnych spotkaniach.

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 1 kolejka 5
MKS Funball Kluczbork 5-6 (3-3) UKS SAP I Brzeg
Bramki:
Marcel Sieniecki (trzy), Stanisław Michalski (dwie)

– W meczu z Brzegiem brakło nam po prostu szczęścia, przeciwnik wykorzystał wszystkie sytuacje jakie miał, a my połowę, które wypracowaliśmy. Obijaliśmy słupki i poprzeczki zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie. Przegraliśmy mecz pechowo, ale najważniejsze, że chłopcy uczą się cały czas grać piłką  i zdają sobie sprawę, że muszą być skoncentrowani przez cały mecz.
Na pewno należą im się duże brawa, za to, że do końca walczyli o korzystny dla nas wynik – powiedział trener Piotr Matkowski.

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 1 kolejka 6
FC Chronstau-Chrząstowice 8-2 (2-0) MKS Funball Kluczbork
Bramki:
Dawid Wypych, Aleksander Fojtar

– Z trzech meczów, które dotychczas rozegraliśmy ten był naszym najsłabszym. Boisko, na którym graliśmy było tragicznie. Piłka robiła co chciała co wywołało dużo przypadku w grze. Chłopcy trenują na równej, sztucznej nawierzchni, więc ciężko było im się dostosować do tak trudnego bocznego boiska jaki zastaliśmy w Chrząstowicach. Ale są i pozytywy tego meczu. Waleczność, ambicja od pierwszej do ostatniej minuty, to cechowało moich zawodników w tym spotkaniu. Ozdobą meczu była piękna bramka Dawida Wypycha i bramka z połowy boiska, którą strzelił Aleksander Fojtar – podsumował mecz trener Piotr Matkowski.

W tych meczach grali: Aleksander Fojtar, Maciek Oparski, Karol Oparski, Marcel Sieniecki, Dawid Wypych, Stanisław Michalski, Mateusz Rodzik, Kamil Suska, Jakub Drespa, Kornel Nowak, Miłosz Zabawa, Patryk Urbañski, Jakub Dominiak.

Trener Piotr Matkowski.

Nabór do MKS Funball Kluczbork trwa! Zadzwoń – 662-823-054 i umów się na pierwszy, bezpłatny trening!

Dodaj komentarz