Młodziki A i Młodziki B kontrolnie z Fussballschule Bodland Bogacica

W miniony weekend mecze kontrolne z Fussballschule Bodland Bogacica rozegrały także Młodziki A oraz Młodziki B. Praca na treningach przynosi coraz lepsze efekty. Widać to w każdym kolejnym rozegranym meczu!

Młodziki A

– Świetna praca została wykonana z tymi dziećmi i jest to w duże mierze zasługa całego sztabu Funball. Z wielką chęcią patrzyłem na grę Naszych chłopaków w tym meczu. Gra była przemyślana, techniczna, kreatywna i przede wszystkim skuteczna – podsumował trener Karol Bortnik.

Kadra: Kamil Breguła, Bartłomiej Przyborowski, Aleksander Kocowicz, Bartłomiej Brylski, Marcel Kwiring, Dawid Mencel, Adrian Pałac, Kordian Durka, Bartłomiej Maszkowski, Jakub Bragulla Bramki: Bartłomiej Maszkowski (dwie), Bartłomiej Przyborowski , Jakub Bragulla.
Trener: Karol Bortnik
mlodziki b
Młodziki B
– Każdy mecz dla tych chłopaków jest bezcenny. Najlepsi piłkarze na świecie odcinają wszystko to co najgorsze – poprawiając to, a to co najlepsze powtarzają i doskonalą.M.y też tak musimy – dodał trener Bortnik.

Kadra: Michał Kinder, Filip Kwieciński, Bartłomiej Skóra, Olivier Kurian, Adrian Pałac, Bartłomiej Przyborowski, Maksymilian Romak, Bryan Pawłowicz, Jakub Zubin, Kajetan Strzelczyk, Dawid Mencel, Bartłomiej Brylski.
Bramki: Olivier Kurian, Bartłomiej Przyborowski, Dawid Mencel.

Dodaj komentarz