Marek Gąszczak menedżerem AP Funball!

Miło nam poinformować, że do sztabu akademii Funball dołączył Marek Gąszczak, który będzie w naszym klubie pełnił funkcję menedżera szkółki. Jeśli będziecie mieć pytania lub uwagi związane z kwestiami organizacyjnymi i gospodarczymi prosimy o kontakt z Panem Markiem.

W sezonie 2018/19 planujemy wprowadzić kolejne udogodnienia w zarządzaniu AP Funball oraz w komunikacji z rodzicami. Sukcesywnie otrzymywać będą Państwo informacje o usprawnieniach w funkcjonowaniu naszej akademii ponieważ wychodzimy z założenia, że tylko nieustanny rozwój może zapewnić najwyższy poziom szkolenia dzieci i komunikacji w tak licznej grupie jaką tworzymy wspólnie.

Jako stowarzyszenie mamy także w planach przystępować do konkursów organizowanych przez Burmistrza, Starostę oraz Marszałka Województwa w celu pozyskiwania funduszy m.in. na udział i organizację turniejów piłkarskich.

Kim jest Marek Gąszczak?

Od najmłodszych lat związany z piłką nożną, w wieku 8 lat trafił do klubu KKS Kluczbork, następnie Metal Kluczbork, LZS Bogacica, LZS Kujakowice Górne oraz LZS Ligota Górna i do dnia dzisiejszego jest podstawowym zawodnikiem oraz kapitanem drużyny. Występuje na pozycji środkowego obrońcy. – W akademii gra mój syn, który dobrze się rozwija, widać postępy w grze, podoba mi się sposób prowadzenia treningów, zaangażowanie trenerów w pracę. Za namową przyjaciela założyciela Akademii Piłkarskiej Funball Karola Bortnika, w celu jeszcze lepszego działania szkółki wstąpiłem w jej szeregi. Będę zajmował się sprawami organizacyjnymi i gospodarczymi związanymi z treningami na poszczególnych boiskach i halach, zamówieniami sprzętu sportowego i strojów, organizacją turniejów i eventów. Będę również odpowiedzialny za kontakty z kierownikami szkół i wszystkimi innymi sprawami, które sprawią, że Funball będzie najlepszą akademią piłkarską w mieście.

Marek Gąszczak ukończył także kurs trenerski Grassroots D.

Numer kontaktowy do Marka Gąszczaka – 602 115 650

 

Dodaj komentarz