Żaki A z trzech roczników grały mecze kontrolne przeciwko Motorowi Praszka

dopieczni trenera Michała Buły z grupy Żaki A (roczniki 2010,2011 i 2012) rozegrały mecze kontrolny z drużyną Motoru Praszka.

Motor Praszka – Funball Żaki A (2011 i 2012)
Kadra: Szymon Skrzeczyna, Jakub Adamski, Dawid Hepner, Oskar Prochota, Wojtek Karpiński, Dominik Rupental, Wiktor Dziwiński, Michał Wojciechowski, Jakub Zaremba, Filip Mieszkalski.
Bramki:  Wojtek Karpiński (trzy), Dominik Rupental (dwie), Dawid Hepner.

Bardzo się cieszę, że mogliśmy zagrać mecz z drużyną z Praszki. Od jakiegoś czasu obserwuje ten zespół i wiem, że są bardzo wymagającym przeciwnikiem. Nasi chłopcy pierwsze 15 minut byli trochę zagubieni, ale później weszli na swoje obroty i rozegrali rewelacyjne spotkanie. Szkoda bramki na 6-6 straconej w ostatniej minucie, ale z mojego punktu widzenia nie jest to najważniejsze. Za nami kolejny mecz i nowe doświadczenie zdobyte przez chłopaków, które bardzo cieszy. U naszych piłkarzy z tygodnia na tydzień widać potężne postępy, a w ich oczach możemy zobaczyć miłość do piłki. Idziemy w dobrym kierunku – podsumował występ zespołu trener Michał Buła.

Motor Praszka – Funball Żaki A (rocznik 2010)
Kadra: Stanisław Rak, Wojtek Kurpet, Przemysław Kozak, Aleksander Węgrzykowski, Igor Wypych, Jakub Jurczyk, Szymon Skrzeczyna, Natan Shuvalov, Tomek Osiecki, Jakub Zaremba, Dominik Rupental.
Bramki: Stanisław Rak (dwie), Dominik Rupental (dwie), Kuba Jurczyk, Szymon Skrzeczyna.

Bardzo wyrównany pojedynek zagrali nasi zawodnicy z rocznika 2010 w meczu z Praszką. W początkowej fazie meczu przewagę mieli gospodarze, ale nasi chłopcy z czasem weszli na swój poziom i zagrali bardzo dobry mecz. Cieszę się, że mamy możliwość rozgrywania dużej ilości meczów kontrolnych, które mają bardzo pozytywny wpływ na rozwój młodych zawodników –  powiedział trener Michał Buła.

IMG_20190418_173713

Dodaj komentarz