Żaki A po towarzyskim meczu przeciwko LZS Kuniów

Żaki A sparing LZS Kuniów marzec 19

Podopieczni trenera Michała Buły rozegrali mecz towarzyski z zespołem LZS Kuniów. Trener Żaków A był zadowolony z postawy drużyny, jednak podkreślił w wypowiedzi po meczu, że jego zespół stać na jeszcze lepszą grę.

– Bardzo wartościowy mecz rozegrała drużyna Żaków A z Lzs-em Kuniów. Kolejna próba na boisku i nowe cenne doświadczenie zdobyte. Gra wyglądała bardzo dobrze, ale wiem że chłopaków stać na dużo więcej. Ostatnio rozmawiamy o aspektach taktycznych i o „piłkarskim cwaniactwie” i widzę, że zawodnicy zaczynają realizować założenia i są pewniejsi swoich umiejętności. Cieszę się, że miałem możliwość skorzystać z większości składu i wypróbować różne warianty gry. Gratulacje za kolejny dobry mecz – podsumował występ zespołu trener Michał Buła.

Kadra Funball Kluczbork Żaki A: Aleksander Węgrzynowski, Szymon Skrzeczyna, Michał Wojciechowski, Jakub Adamski, Dominik Rupental, Jakub Jurczyk, Stanisław Rak, Franciszek Kuczyński, Bartosz Owcarz, Wiktor Dziwiński, Filip Mieszkalski, Oskar Prochota, Filip Jankowski, Natan Shuvalov, Igor Wypych, Wojtek Karpiński.

Bramki: Dominik Rupental (trzy), Stanisław Rak (dwie), Franciszek Kuczyński (dwie), Szymon Skrzeczyna, Filip Mieszkalski.

 

Dodaj komentarz