logo Oficjalna Akademia MKS Kluczbork

Strefa Rodzica

Staramy się, by Rodzice zawodników i zawodniczek szkolonych w Akademii Piłkarskiej Funball aktywnie uczestniczyli w jej „życiu”. Dlatego przygotowaliśmy zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Lista będzie stale aktualizowana. Zależy nam na tym, by jak najszybciej i w sposób najbardziej wyczerpujący wyjaśniać Wam – Drodzy Rodzice – wszystkie aspekty funkcjonowania AP Funball.

Jesteśmy przekonani, że ten sposób komunikacji zyska Państwa aprobatę. Jeśli jednak wśród pytań nie znajdzie się odpowiedź na kwestie, które Państwa ciekawią zapraszamy do korespondencji poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Funball Kluczbork

Gdzie odbywają się zajęcia?

 • Treningi wszystkich grup wiekowych AP Funball Kluczbork odbywają się w  Kluczborku na obiektach: Ośrodka Sportu i Rekreacji, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 3, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej nr 2. W okresie zimowym zajęcia odbywają się w halach. W okresie letnim nasi adepci trenują na boiskach trawiastych i Orlikach na terenie Kluczborka.

Jaki jest koszt stroju sportowego Akademii Piłkarskiej Funball?

 • Strój piłkarski Akademii Piłkarskiej Funball Kluczbork składa się z koszulki, spodenek i getr. Koszulka posiada w części przedniej herb akademii, natomiast w tylnej nazwisko lub imię dziecka oraz wylosowany numer. Sprzęt najwyższej jakości dostarcza firma JAKO. Koszt zakupu to 135 zł brutto.

Co należy zabrać na trening, który odbywa się na hali?

 • Odpowiedni, a zarazem komfortowy strój dopasowany do temperatury, obuwie z tzw. płaską podeszwą – przeznaczone do użytkowania na halę oraz bidon z piciem. Należy pamiętać, aby dziecko było odpowiednio ubrane wychodząc na zewnątrz po zajęciach.

Co trzeba zabrać na trening, który odbywa się na boisku trawiastym?

 • Odpowiedni, a zarazem komfortowy strój dopasowany do temperatury, obuwie z tzw. podeszwą z korkami przeznaczone do użytkowania na boisko oraz bidon z piciem.

Jaki jest koszt miesięczny zajęć w Akademii Piłkarskiej Funball Kluczbork?

 • 1 x trening w tygodniu = 70 zł brutto
  2 x treningi w tygodniu = 90 zł brutto
  3 x treningi w tygodniu (trzeci trening dodatkowy dla osób zainteresowanych taką opcją) = 120 zł brutto

Co trzeba zabrać na trening, który odbywa się na boisku ze sztuczną nawierzchnią?

 • Odpowiedni, a zarazem komfortowy strój dopasowany do  temperatury, obuwie tzw. „śniegówki” z podeszwą z małymi koreczkami przeznaczone do użytkowania na boisku sztucznym oraz bidon z piciem.

Ile razy w tygodniu odbywają się treningi?

 • SKRZATY (2,5-3 LATA) – 1 raz w tygodniu;
  PRZEDSZKOLAKI (3-4 lata) – 1 lub 2 razy w tygodniu;
  BAMBINI (5-6 lat) – 1 lub 2 razy w tygodniu;
  ŻAKI (7-8 lat) – 2 lub 3 razy w tygodniu;
  ORLIKI / MŁODZIKI (9-12 lat) – 2 lub 3 razy w tygodniu.

Jaki jest koszt treningu indywidualnego i ile on trwa?

 • Trening trwa 45 minut i jego koszt wynosi 50 zł plus koszty związane z ewentualnym wynajmem sali (koszt sali dzielony jest przez liczbę uczestników treningu).W przypadku skorzystania z dodatkowych elementów zajęć w postaci nagrania video i analizy całego treningu poprzez materiał filmowy – koszt treningu wzrasta o dodatkowe 125 zł.

Jak pobrać wymagane dokumenty?

 • Przed dołączeniem do Akademii Piłkarskiej Funball i przyjściem na pierwszy trening prosimy o ściągnięcie i wypełnienie deklaracji, w której wyrazicie Państwo zgodę na udział dziecka w zajęciach – Zgoda rodziców na udział dziecka w zajęciach

Co należy zrobić, aby wziąć udział w zajęciach Funball Kluczbork?

 • Przed przyjściem na pierwszy trening należy zadzwonić pod numer 662-823-054 lub wysłać e-mail z danymi dziecka (tj. imię i nazwisko, datę urodzenia oraz telefon) poprzez formularz kontaktowy, a następnie umówić się na zajęcia. Na trening należy przynieść pobrany formularz.

Czy nabór do Akademii Piłkarskiej Funball prowadzony jest przez cały rok?

 • Tak oczywiście. Można zapisać swoje dziecko w dowolnym czasie.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia w Akademii Piłkarskiej Funball Kluczbork?

 • Dla dziewczynek i chłopców w wieku 3-14 lat.

Czy pierwszy trening w Akademii Piłkarskiej Funball jest bezpłatny?

 • Tak oczywiście! Pierwszy, bezpłatny trening obserwacyjny służy temu, by dziecko mogło się przekonać czy zajęcia są dla niego atrakcyjne i czy chciałoby dalej nabierać umiejętności piłkarskich w akademii Funball, a przy tym doskonale się bawić!