Kolejne cenne turniejowe doświadczenie Żaków A

Podopieczni Michała Buły z grupy Żaki A (rocznik 2011 i 2012) Funball wzięli udział w turnieju zorganizowanym w Oleśnie. W zawodach wystąpiło osiem zespołów.

Oprócz AP Funball w turnieju zagrały: OKS Olesno I i II, Start Namysłów, Motor Praszka, Soccer College Opole, Akademia Piłkarska Reissa Kępno i UKS GOSDiM Turawa.

Kadra Żaki A Funball Kluczbork: Oskar Prochota, Filip Mieszkalski, Bartosz Owcarz, Jakub Adamski, Dawid Hepner, Michał Wojciechowski, Wiktor Dziwiński.
Bramki: Dawid Hepner (pięć) Oskar Prochota (dwie).

Kolejny turniej i kolejne doświadczenie zdobyte. Nasi zawodnicy rozegrali dobry turniej w Oleśnie gdzie zmierzyli się z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Duża hala, duża ilość rozegranych meczów, a co za tym idzie pozytywnie spędzona sobota. Cieszę się, że zawodnicy mają możliwość uczestniczyć w takich turniejach. Dzisiaj rewelacyjne mecze przeplataliśmy meczami gdzie nie byliśmy skoncentrowani i mało skuteczni, w których brakowało  też trochę  szczęścia. Wracamy do treningów i przygotowujemy się do kolejnego turnieju w Rychtalu i do finałów wojewódzkich turnieju Tymbark – podsumował turniej trener Michał Buła.

gal10 gal9 gal8 gal7 gal5 gal4 gal3 gal2

Dodaj komentarz